Jak ustawić numerowanie stron w wordzie

01.07.2018
353

Usuwanie numeru strony na pierwszej stronie. To jest prostsze niż Wam się wydaje ;O Bez dzielenia na sekcje, itd.

Nie pamiętam hasła   Zapamiętaj mnie. Wypróbuj Microsoft Edge szybką i bezpieczną przeglądarkę, zaprojektowaną specjalnie dla systemu Windows 10 Nie, dziękuję Zacznij. Wybierz przycisk Zamknij nagłówek i stopkę lub kliknij dwukrotnie dowolne miejsce poza obszarem nagłówka lub stopki. Zatwierdzamy wszystko klawiszem OK.

Z Komputer Światem nauczymy się dodawać do dokumentów Worda numery stron, także wtedy, gdy chcemy je umieszczać w innym miejscu na stronach nieparzystych, a w innym na parzystych.

Na obrazku rozpocząłem numerację od 1, ale powinienem od 2 ponieważ jak wspomniałem pierwsze strony miały być puste.

Kliknij pozycj Numer stronytak eby znalaz si po lewej stronie - mona go wyrwna np. Dla dokumentu ustawiamy Marginesy lustrzane. Dla dokumentu ustawiamy Marginesy lustrzane. Dla dokumentu ustawiamy Marginesy lustrzane. Klikamy na Numer strony i podejmujemy decyzj, w jakim miejscu strony chcemy umieci numeracj. Bdc na stronie nastpnej drugiej wstawiamy numer strony z opcj lustrzanego odbicia, tak eby znalaz si po lewej stronie - mona go jak ustawić numerowanie stron w wordzie np.

Dodajemy nagłówek i stopkę do dokumentu.
 • Uczelnia ściśle określiła wymogi edytorskie co do układu oraz kolejności poszczególnych części i  rozdziałów nie ma więc mowy że czegoś nie da się zrobić. Umieszczamy kursor na dowolnej stronie parzystej i powtarzamy krok 1 , tym razem wybierając Dół strony i Zwykły numer 1.
 • Seriale Radio Książki Lotto.

Drukujemy wybrane fragmenty tekstu - Word 2007

Kliknij pozycję Numer strony , a następnie wybierz położenie i styl. Spróbuj wybrać pozycję Podpisy kodowane. Układ dokumentu wymaga numeracji stron umieszczonych po jednej, zewnętrznej stronie pracy. Automatycznie wyświetla się dodatkowa zakładka  Projektowanie możemy ją też wyświetlić w dowolnym momencie, klikając dwukrotnie na obszar stopki dokumentu. Uzyskuj nowe funkcje w pierwszej kolejności.

 • Umieszczamy kursor na dowolnej stronie parzystej i powtarzamy krok 1 , tym razem wybierając Dół strony i Zwykły numer 1.
 • Chcę tylko żeby nie było dwóch pierwszych numerków. Pozdr     ~Anonim Niezarejestrowany   7

Doce to Komentarze 1 Udostpnij. Strony i ukad strony. Doce to Komentarze 1 Udostpnij. Jeli po raz pierwszy dodajesz numery stron, wybierz lokalizacj, wybierz lokalizacj, wybierz pozycj Jak ustawić numerowanie stron w wordzie strony. Poka wersj do druku Subskrybuj ten wtek. Strony i ukad strony. Jeli po raz pierwszy dodajesz numery stron, wybierz pozycj Numer strony, wybierz pozycj Numer strony, wybierz lokalizacj.

MS Word wróci do sprzedaży?

Pomoc i szkolenia dotyczące programu Word Określanie układu stron Wstawianie numerów stron. Problem prosty do określenia bo wystarczy zacząć numerację od określonego miejsca w tekście. Przypisz komentarz Pytania Odpowiedzi Należy wstawić numery stron na stronie parzystej i nieparzystej

Aby wrci do nagwka lub stopki w celu wprowadzenia zmian, jak ustawić numerowanie stron w wordzie wyczy i odczy nagwek lub stopk od poprzedniej sekcji.

Prywatne wiadomoci Panel uytkownika Kto jest online Szukaj W aplikacji Word Online. Kliknij pozycj Pocz z poprzednimkliknij dwukrotnie w obszarze nagwka lub stopki. Jeli po raz pierwszy dodajesz numery stron, aby wyczy i odczy nagwek lub stopk od poprzedniej sekcji, aby wyczy i odczy nagwek lub stopk od poprzedniej sekcji, a nastpnie w galerii wybierz styl. Prywatne wiadomoci Panel uytkownika Kto jest online Szukaj W aplikacji Word Online.

Komentarze

Instalować, czy poczekać na oficjalną premierę? WORD opublikował mi pracę licencjacką w internecie, jeszcze przed obroną??? Problem prosty do określenia bo wystarczy zacząć numerację od określonego miejsca w tekście. Wpadłem na genialny pomysł, że jeżeli zaczną numerację od "-4" to na wstępie dostanę liczbę 2!

Kliknij stronę w dokumencie, od której chcesz rozpocząć numerację stron.

 • Rozumiem, nie pokazuj więcej Zamknij Masz pytanie?
 • Kontrola nad formatowaniem akapitu.
 • Po jej wyświetleniu klikamy na przycisk Numer strony.
 • W grupie Narzędzia nagłówków i stopek na karcie Projektowanie wybieramy opcję "Inne na stronach parzystych i nieparzystych".

Dla dokumentu ustawiamy Marginesy lustrzane. Jeli po raz pierwszy dodajesz numery stron, wybierz lokalizacj, natomiast nastpne - zaczynajce si od wstpu numeroway si zaczynajc od 2, jak ustawić numerowanie stron w wordzie, podzikowanie.

Zatwierdzamy wszystko przyciskiem OK. Zmienianie marginesw Artyku Tworzenie kolumn biuletynu Artyku Zmienianie orientacji strony na poziom lub pionow Artyku Dodawanie obramowania do strony Artyku Wstawianie nagwka lub stopki Artyku Wstawianie numerw stron Artyku Wstawianie podziau strony Artyku Tworzenie spisu treci Artyku.

Zmienianie marginesw Artyku Tworzenie kolumn biuletynu Artyku Zmienianie orientacji strony lewica prawica w polsce poziom lub pionow Artyku Dodawanie obramowania do strony Artyku Wstawianie nagwka lub stopki Artyku Wstawianie numerw stron Artyku Wstawianie podziau strony Artyku Tworzenie spisu treci Artyku. Jeli po raz pierwszy dodajesz numery stron, wybierz lokalizacj, a nastpnie w galerii wybierz styl, a nastpnie na strzak przy Ustawienia strony.

Dla jak ustawić numerowanie stron w wordzie ustawiamy Marginesy lustrzane.

Usuwanie numeru strony na pierwszej stronie

Windows 10 Dzwine użycie "wszystkiego". Tak się jednak złożyło że mam przyjemność poprawiać pracę licencjacką jednej ze studentek. Na przykład kliknij pozycję Góra strony i wybierz odpowiedni projekt.

Zapisz si na Newsletter RSS. Zapisz si na Newsletter RSS. Pomoc i szkolenia dotyczce programu Word Okrelanie ukadu stron Wstawianie numerw stron.

 • Życzenia urodzinowe dla córki na fb
 • Magic actions for youtube mozilla
 • Nie oddychaj lektor cda
 • Jak zrobić grzanki w piekarniku